Robo Kit Setler

Robo Kit Serileri

Robot Kitleri (Robo Kit Serisi) 8 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanmıştır. Robo Kit Serisi , robotikte beceri ve bilgi geliştirmek için düşünceli bir şekilde oluşturulmuştur. Her kit, öğrencilerin kendi robotlarını cıvata ve somunlarla yapmalarını sağlamak için CPU, DC Motorlar, Sensörler ve çok daha fazlasını içerir. Robotun programlanması, kolay anlaşılma ve keyif için GUI ortamında geliştirilen Rogic Program ile yapılır. Rogic Programı Android ve iOS'ta Smartphone ve Tabletlerin yanı sıra PC'de de mevcuttur. Birçok seçenekle öğrenciler gittikleri her yere programlama heyecanlarına devam edebilirler.


Öğrenciler Rogic Programında GUI ortamında karmaşık programlamayı anlayabilirler. Robo Kit Sereis , derinlemesine mantıksal düşünme ve matematik becerileri geliştiren bir akış şeması konseptiyle tasarlanmıştır. Rogic Programı, basit fonksiyonlardan karmaşık fonksiyonlara kadar her şeyi kontrol etmeye yardımcı olacaktır. Aynı zamanda programlamanın daha profesyonel ve teknik detaylarına yol açan C-Dilini tanıtır.


Sipariş Ve Bilgi

Robo Kit 1 Serisi

Robo Seti 1 arasında Robo Kiti Serisi bir acemi kursu Robo Kit serisi öğrencilerin tüm ilk robot yapım sürecinde, temel montaj robotların bilgisine yanı sıra elektrik ve elektronik yapının prensiplerini öğrenmek yardımcı olmak için tasarlanmış. Sadece bir sürücü ve cıvata kullanarak, öğrenciler sıfırdan kendi robotlarını kurma fırsatlarına sahip olacaklar. Aynı şekilde, Öğrenciler ayrıca LED'ler, amplifikatörler, DC motorlar ve sensörlerin temel işlevi gibi çeşitli bileşenler hakkında da bilgi edinebilirler.

Montajın yanı sıra, öğrencilere GUI Rogic Programı tanıtılacaktır. Öğrenciler PC, Akıllı Telefon veya Tablet ile Rogic Program aracılığıyla kolay programlama süreçlerini öğrenir ve kodlama ve çeşitli hareket kavramlarını kavrar.

İletişime Geç

Robo Kit 2 Serisi

Robo Kiti 2 arasında Robo Kiti Serisi Robo Kit 1. Bu ders yükseltme verir Yükseltme Kiti 1-2 (robot yapmak) içerir (2 robo kiti) ek parçalarla robotların daha karmaşık programlama anlatılmaktadır. Robo Kit 2, yalnızca öğrencinin kendi yaratıcılığına bağlı olarak daha fazla hareket ve duyarlılık getiren Servomotorlar ve Kızılötesi Sensörler içerir.

Robotların her biri Rogic Programında yeni yongaları programlama yeteneğine sahiptir. Öğrenciler daha karmaşık programlamayı görmek eğlenceli bulacaktır. Robo Kit 2 , toplam 21 Robot yapabilir. Robo Kit 2 , Kit 1'den 10 ek fazla robot içeriyor.

İletişime Geç

Robo Kit 3 Serisi

Robo Kit 3'ün Robo Kit Serisi 3'ü , Robo Kit 2'den yükseltme yapılmasına olanak veren Yükseltme Kiti 2-3'ü içerir. Bu seviyede (robo kit 3) öğrenciler, daha fazla sensörle birlikte bir yüksek hızlı DC motora (aktüatör motoru) tanıtılacaktır.

Bu derste, öğrenciler klasik veya evde yarışmak için fantezi robotları aksesuarlarla koordine edebilir. Kit 3, toplam 31 Robot yapabilir. Kit 3, Kit 1 ve Kit 2'den ek 21 adet daha robot içeriyor.

İletişime Geç

Robo Kit 4 Serisi

Robo Seti 4 arasında Robo Takımı Serisi Bu derste Robo Kit 3. yükseltme verir Yükseltme Kiti 3-4 içerir (robo kiti 4) , öğrenciler arayüz kartı kullanarak montaj ve daha karmaşık bir yapının sürüş tanıtılacak daha uzun süre güç destekleyen. Ekstra servo motorlar ve parçalar ile öğrenciler robot için daha kompleks ve heyecan verici hareketler de programlayabilirler.

Robo Kit 4 , her bölümde daha fazla misyonun yanı sıra Rogic aracılığıyla daha karmaşık programlama içeriyor. Kit 4 ile, toplam 39 robot yapabilir. Kit 4, Kit 1, Kit 2 ve Kit 3'ten ek 31 adet daha Robot içeriyor.

İletişime Geç

Robo Kit 5 Serisi

Robo Kiti 5 arasında Robo Seti Serisi Bu derste Robo Kit 4. yükseltme verir Yükseltme Kiti 4-5 içerir (robo kiti 5) , öğrenciler tanıtılacak Bluetooth teknolojisini. Bluetooth modülü, robot ile öğrenciler arasındaki kısa mesafedeki kablosuz iletişime yardımcı olacaktır.

Öğrenciler IR iletişim ve Bluetooth arasındaki farkı öğreneceklerdir. Rogic Programda Bluetooth Chip kullanarak, Öğrenciler uzaktan kendi robotlarını kontrol edebilecekler.

İletişime Geç

Robo Kit 6 Serisi

Gelişmiş Robo Kiti 6 arasında Robo Kiti Serisi Yükseltme Bu derste Robo Kit 5. yükseltme verir Kit 5-6 içerir (6 ileri robo Kit) , öğrenciler profesyonel düzeyde önceki tüm programlama becerileri ve parçaları kullanır. Öğrenciler, robotu derinlemesine kontrol etmek için gerekli olan daha karmaşık bir programı inceleyebilirler.

Daha fazla aksesuar, daha sağlam robotlar yaratmaya ve öğrencilerin hangi robotların misyonlarını yerine getirmek için daha fazla programa sahip olduğunu görmek için aileniz ve arkadaşlarınızla rekabet etmelerine yardımcı olacak.

İletişime Geç

© 2018 Robotikset.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım: Alo Medya